Tomáš Pospíchal

Řečník, který nás poctí svou návštěvou je Tomáš Pospíchal. ✨
Vystudoval v oboru zemědělství a stal se vedoucím drůbežářské farmy a jak sám říká: „Krále Davida Pán Bůh povolal od ovcí, mne povolal od slepic.“
Stal se kazatelem ve sboru Elim v Písku a poté založil nádhernou rodinu se svou manželkou Karolínou. V současné době slouží jako kazatel Církve bratrské ve Vsetíně na Jesence.
Miluje výlety, houbaření, cestování, focení a čtení knih. Jeho vášní je Bible, kterou vnímá jako dopis od Boha lidem a moc rád ji pomáhá druhým lidem zkoumat. Makro focení je pro něj velký koníček a za všemi těmi detaily vidí velkého Stvořitele, který vše vyprojektoval do nejmenšího detailu, originálně a dokonale.
pospichal

Vystupovali u nás

2023

Tibor Máhrik

Tibor Máhrik je kazatelem v CB Centrum v Ostravě a známým řečníkem v Čechách i na Slovensku. Jeho vášní je naslouchání pulzu doby a hledání Biblické perspektivy na výzvy, kterým čelíme.

Věří v moc evangelia a usiluje o nápravu věcí lidských. Na akademické půdě se věnuje filosofii a etice. Spolu s manželkou slouží také v oblasti rodinného koučinku a duchovního poradenství. Je přesvědčen o tom, že bez zdravých rodin nemůžou být zdravé sbory ani společnost.

Tibor Máhrik v motýlku

2022

Řečníky, kteří u nás vystupovali, najdete zde

Řečníci.pdf